Zwiedzanie

Prezentujemy  Państwu największy zbiór prac malarza, obejmujący ponad 40 eksponatów pochodzących z muzeów oraz prywatnych kolekcji.

Od grudnia 2018 prezentujemy również stałą wystawę „Jerzy Waldorff-Preyss 1910-1999”.   

 

Galeria jest dla Państwa dostępna :

– zwiedzanie indywidualne

poniedziałek-piątek: galeria nieczynna
sobota – niedziela: 10.oo – 17.oo

– zwiedzanie grupowe

wtorek – piątek: 10.oo – 15.oo
sobota – niedziela: 10.oo – 17.oo

Zwiedzanie grup zorganizowanych jest możliwe po wcześniejszym uzgodnieniu terminu rezerwacji drogą mailową palac@palacradziejowice.pl lub telefoniczną (46) 857 71 75

 

Poniedziałek: galeria nieczynna.

 
Wejście na wystawę o każdej pełnej godzinie, ostatnie na godzinę przed zamknięciem galerii.
     

Ceny biletów:
opłata za przewodnika: 150 zł (dla grup zorganizowanych)
bilet normalny: 10 zł
bilet ulgowy: 7 zł
bilet szkolny: 5 zł
bilet bezpłatny

 
Galeria czynna jest przez cały rok z wyłączeniem
: Nowego Roku, Świąt Wielkanocnych, dnia Wszystkich Świętych, Świąt Bożego Narodzenia oraz Sylwestra.

 

Zwiedzanie Galerii może odbywać się przy pomocy audioprzewodników posiadających 5 wersji językowych: polską, angielską, niemiecką, rosyjską, francuską. Osoby wchodzące na teren administrowany przez Dom Pracy Twórczej w Radziejowicach są zobligowane do przestrzegania obowiązujących procedur i stosowania się do poleceń obsługi.

Zwiedzanie ekspozycji odbywa się według zasad Regulaminu zwiedzania ekspozycji Domu Pracy Twórczej w Radziejowicach, który znajduje się na naszej stronie: www.palacradziejowice.pl/regulamin-zwiedzania/

      

Wykonywanie zdjęć i filmowanie na terenie kompleksu pałacowo – parkowego możliwe jest wyłącznie po uzgodnieniu z pracownikiem recepcji. Opłata za wykonywanie zdjęć i filmów okolicznościowych do celów prywatnych, niekomercyjnych (śluby, komunie, chrzciny) wynosi 100,00 zł brutto za sesję. Wykonywanie zdjęć i filmowanie do celów reklamowych i komercyjnych – kwota do indywidualnego ustalenia.