Zwiedzanie

Uprzejmie informujemy, że Dom Pracy Twórczej w Radziejowicach oraz galeria obrazów Józefa Chełmońskiego jest dostępny dla zwiedzających!

Prezentujemy  Państwu największy zbiór prac malarza, obejmujący ponad 40 eksponatów pochodzących z muzeów oraz prywatnych kolekcji.

Od grudnia 2018 prezentujemy również stałą wystawę „Jerzy Waldorff-Preyss 1910-1999”.              

 

Galeria jest dla Państwa dostępna :

– zwiedzanie indywidualne

poniedziałek-piątek: galeria nieczynna
sobota – niedziela: 10.oo – 17.oo

– zwiedzanie grupowe

wtorek – piątek: 10.oo – 15.oo
sobota – niedziela: 10.oo – 17.oo

Zwiedzanie grup zorganizowanych jest możliwe po wcześniejszym uzgodnieniu terminu rezerwacji drogą mailową palac@palacradziejowice.pl lub telefoniczną (46) 857 71 75

 

Poniedziałek: galeria nieczynna.

 
Wejście na wystawę o każdej pełnej godzinie, ostatnie na godzinę przed zamknięciem galerii.
     

Ceny biletów:
opłata za przewodnika: 150 zł (dla grup zorganizowanych)
bilet normalny: 10 zł
bilet ulgowy: 7 zł
bilet szkolny: 5 zł
bilet bezpłatny

 

Galeria czynna jest przez cały rok z wyłączeniem
1 stycznia, Świąt Wielkanocnych, 1 listopada oraz Świąt Bożego Narodzenia. 

 

Zwiedzanie Galerii może odbywać się przy pomocy audioprzewodników posiadających 5 wersji językowych: polską, angielską, niemiecką, rosyjską, francuską. W trosce o zdrowie naszych gości i pracowników Dom Pracy Twórczej  na bieżąco aktualizuje procedury mające na celu zmniejszenie możliwości zakażenia się wirusem SARS-CoV-2. Osoby wchodzące na teren administrowany przez Dom Pracy Twórczej w Radziejowicach są zobligowane do przestrzegania obowiązujących procedur i stosowania się do poleceń obsługi. Wszelka działalność Domu Pracy Twórczej w Radziejowicach prowadzona jest z uwzględnieniem wytycznych sanitarnych, limity nie dotyczą osób w pełni zaszczepionych.

Zwiedzanie ekspozycji odbywa się według zasad Regulaminu zwiedzania ekspozycji Domu Pracy Twórczej w Radziejowicach, który znajduje się na naszej stronie: www.palacradziejowice.pl/regulamin-zwiedzania/

Prosimy odwiedzać naszą stronę internetową oraz profile w mediach społecznościowych. Będziemy informowali o podjętych działaniach w oparciu o decyzje organów państwowych podyktowane aktualną sytuacją epidemiczną w kraju.