Zmiany w działalności instytucji w związku z sytuacją epidemiczną

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że Dom Pracy Twórczej w Radziejowicach rozpoczął od soboty 9 maja stopniowe wznowienia działalności hotelowej. Osoby zainteresowane wynajęciem pokoju prosimy o kontakt z recepcją pod nr tel. 46 857 71 75 lub mailowo: palac@palacradziejowice.pl.
Radziejowicki park został udostępniony dla odwiedzających codziennie od świtu do zmierzchu. Prosimy pamiętać o zachowaniu zasad dystansu społecznego (2m odległości między osobami) bądź o zasłanianie nosa i ust w przypadku niezachowania dystansu..

W dalszym ciągu nie ma możliwości zwiedzania Pałacu i galerii obrazów Józefa Chełmońskiego.

Od 18 maja wznowiliśmy działalność gastronomiczną według nowych wytycznych sanitarnych. Jadalnia Pałacowa jest dla Państwa dostępna codziennie w godz. 11.00 – 18.00. Dostosowując się do nowych realiów zreorganizowaliśmy jej pracę, zmieniliśmy ustawienie stolików i sposób obsługi. Wejście do jadalni znajduje się z tyłu Pałacu od strony tarasu. Uruchomiliśmy dla Państwa możliwość rezerwacji stolików, zachęcamy do korzystania z tej opcji. Rezerwacji można dokonywać pod numerem 46 858 2976 lub 46 857 7175 wew. 108.
Prosimy do stosowania się do wymogów związanych z bezpieczeństwem sanitarnym, ich wykaz znajduje się przed wejściem do lokalu.

Prosimy odwiedzać naszą stronę internetową oraz profile w mediach społecznościowych. Będziemy informowali o podjętych działaniach w oparciu o decyzje organów państwowych podyktowane aktualną sytuacją epidemiczną w kraju.