TEATROTEKA na koniec lata – wieczory z teatrem telewizji (27 – 31 sierpnia 2018).
WIECZÓR DRUGI.

TEATROTEKA to projekt realizowany od 2013 roku przez Wytwórnię Filmów Dokumentalnych i Fabularnych w Warszawie, słynną „Chełmską”, gdzie powstawały najwybitniejsze polskie filmy fabularne. Jest to cykl przedstawień współczesnej polskiej dramaturgii: od komedii i groteski, poprzez dramat obyczajowy po futurystyczne fantazje. Reżyserują młodzi adepci szkół filmowych i teatralnych. W spektaklach biorą udział znani i cenieni aktorzy wielu generacji, a zdjęcia są dziełem czołowych operatorów polskiego kina.
Po projekcjach zapraszamy na rozmowę z udziałem twórców spektakli.

WIECZÓR DRUGI – wtorek, 28 sierpnia 2018, godzina ósma wieczorem, Nowy Dom Sztuki
Jarosław Murawski
Humani

reż. Katarzyna Trzaska

Udział biorą: Anna Ilczuk, Mateusz Damięcki, Katarzyna Figura, Krzysztof Dracz, Rafał Maćkowiak i inni.
Wizja przyszłego świata, w którym ludzi zastępują androidzi zwani „humanami”. Czy jednak można zastąpić ludzkie uczucia i potrzebę bliskości najbardziej nawet uczłowieczoną maszyną? Poważne pytania w komediowej formie ważne nie tylko w odleglej przyszłości, ale i dziś. Więcej na temat spektaklu tutaj.
Czas projekcji 61 min.

 

Serdecznie zapraszamy!

W trosce o Państwa komfort i bezpieczeństwo uprzejmie prosimy o mailowe potwierdzenie obecności na adres rezerwacje@palacradziejowice.pl, co umożliwi nam zarezerwowanie najlepszych dla Państwa miejsc. W odpowiedzi otrzymają Państwo potwierdzenie rezerwacji wraz z niezbędnymi szczegółami.