Recital fortepianowy prof. Zygmunta Krauzego

Pałac w Radziejowicach serdecznie zaprasza w poniedziałek, 6 sierpnia 2018 r., o godzinie ósmej wieczorem na koncert prof. Zygmunta Krauzego, odbywający się w ramach trwającego w Radziejowicach Międzynarodowego Kursu Kompozytorskiego SYNTHETIS.

Warsztaty kompozytorskie SYNTHETIS, których dyrektorem artystycznym jest Zygmunt Krauze, stanowią reaktywację słynnych kursów kompozytorskich organizowanych w latach 80. i 90. przez Polskie Towarzystwo Muzyki Współczesnej. Organizatorem warsztatów jest Fundacja Ogrody Muzyczne a przedsięwzięcie jest współfinansowane przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Uczestniczą w nich młodzi kompozytorzy z całego świata, którzy rozwijając swoje umiejętności dają próbkę swoich możliwości podczas koncertów organizowanych dla radziejowickiej publiczności.

W programie:
Simeonten Holt – Soloduivelsdans II
Bogusław Schaeffer – Non-Stop
Zygmunt Krauze – Rivière souterraine 2
Zygmunt Krauze – Stone Music

W trosce o Państwa komfort i bezpieczeństwo uprzejmie prosimy o mailowe potwierdzenie obecności na adres rezerwacje@palacradziejowice.pl, co umożliwi nam zarezerwowanie najlepszych dla Państwa miejsc. W odpowiedzi otrzymają Państwo potwierdzenie rezerwacji wraz z niezbędnymi szczegółami. Z uwagi na ograniczoną ich liczbę decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Do zobaczenia w Nowym Domu Sztuki o ósmej wieczorem!