Recital Elżbiety Karaś – Krasztel

Już 27 stycznia na scenie Nowego Domu Sztuki wystąpi wybitna pianistka Elżbieta Karaś-Krasztel. Usłyszymy Fantazje i Sonaty Wolfganga Amadeusza Mozarta:

Fantazja d – moll KV 397
Sonata C – dur KV 545
Sonata B – dur KV 281
Fantazja c – moll KV 475
Sonata c – moll KV 457
              

Elżbieta Karaś-Krasztel jest absolwentką Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Ma na swoim koncie nagrody i wyróżnienia uzyskane m.in. na konkursach w Moskwie, Atenach i Warszawie. Koncertowała w wielu krajach Europy, w Kanadzie i Australii. Prowadzi klasę fortepianu na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie oraz w Akademii Sztuki w Szczecinie.

Jest znakomitą interpretatorką dzieł utworów Mozarta. Odniosła wielki sukces wykonując na scenie Filharmonii Berlińskiej Koncert fortepianowy Es dur pod batutą Jerzego Maksymiuka, po którym napisano w Niemczech: „wielkości Jego muzyki lepiej wyrazić się nie da…”

Serdecznie zapraszamy Państwa na muzyczną ucztę w sobotę, 27 stycznia 2018, o godzinie siódmej wieczorem do Nowego Domu Sztuki.

W trosce o Państwa komfort i bezpieczeństwo uprzejmie prosimy o mailowe potwierdzenie obecności na adres rezerwacje@palacradziejowice.pl, co umożliwi nam zarezerwowanie najlepszych dla Państwa miejsc. W odpowiedzi otrzymają Państwo potwierdzenie rezerwacji wraz z niezbędnymi szczegółami.