Prace nad nowym systemem oświetlenia Nowego Domu Sztuki w toku!

Z radością informujemy, że trwają intensywne prace nad nowym systemem oświetlenia, na które Dom Pracy Twórczej pozyskał dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Infrastruktura Kultury. Prace  w ramach zadania obejmują oświetlenie robocze, ekspozycyjne oraz koncertowe wykorzystywane w budynku Nowego Domu Sztuki.

Zainstalowano już nowe lampy ekspozycyjne, zamontowano także nowe lampy robocze i oświetlenie koncertowe. Aktualnie montowany jest system sterowania i lampy typu „wash”. Przed nami żmudny etap programowania scen i budowania scenariuszy oświetlenia na indywidualne potrzeby Domu Pracy Twórczej w Radziejowicach.

Całość systemu będzie wykorzystywać energooszczędną technologię LED, przebudowano już blok zasilający oświetlenie.

Nie możemy doczekać się efektu końcowego, mamy nadzieję, że Państwo również!

Default Gallery Type Template

This is the default gallery type template, located in:
/home/info-net/ftp/clean/radziejowice/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_gallery_display/templates/index.php.

If you're seeing this, it's because the gallery type you selected has not provided a template of it's own.

Zadanie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.