Pokoje gościnne

Dom Pracy Twórczej w Radziejowicach dysponuje 85 miejscami w pokojach 1, 2, 3-osobowych w standardzie trzygwiazdkowym. Apartamenty oraz pokoje noclegowe rozmieszczone są w kilku budynkach wchodzących w skład radziejowickiego zespołu pałacowo-parkowego. Każdy z naszych pokojów wyposażony jest w łazienkę, dostęp do bezprzewodowego Internetu, czajnik oraz TV.

   

PAŁAC

W części hotelowej Pałacu znajdują się dwa apartamenty historyczne w stylowych wnętrzach oraz osiem pokoi dwu i jednoosobowych. Dwa pokoje wyposażone są w pianina. W budynku mieści się także recepcja oraz jadalnia pałacowa.

 

ZAMEK

Zawiera dwa reprezentacyjne, obszerne apartamenty o najwyższym standardzie, w skład których wchodzą przestronne salony, sypialnie oraz łazienki.

 

 

DWÓR MODRZEWIOWY

Dwór Modrzewiowy powstał na początku XIX wieku i był siedzibą administratora majątku. Obecnie mieści trzynaście pokoi: 6 pokoi jednoosobowych, 5 pokoi dwuosobowych (w tym dwa pokoje z łożami małżeńskimi) oraz dwa pokoje trzyosobowe. W Dworze Modrzewiowym znajduje się także salonik z fortepianem, służący kameralnym spotkaniom. 
Klasycystyczna bryła dworu tworzy harmonijne połączenie z otaczającym go parkiem.

 

WILLA SZWAJCARSKA

Wybudowana w latach 60. XX wieku Willa Szwajcarska mieści dwa pokoje dwuosobowe, jeden pokój jednoosobowy i dwa trzyosobowe apartamenty.

 

 

CZWORAKI

Czworaki stanowiły uzupełnienie dawnej zabudowy pałacowej. Obecnie, w pełni zmodernizowane, mieszczą osiem dwupoziomowych apartamentów. Na piętrze znajduje się sypialnia z dwoma jednoosobowymi łóżkami, natomiast na parterze znajduje się część dzienna z kanapą, dająca możliwość noclegu trzeciej osobie. Każdy z pokoi posiada dwie łazienki mieszczące się na obu poziomach.