Nadzwyczajny koncert towarzyszący warsztatom kompozytorskim SYNTHETIS

W Radziejowicach zwykle przedstawiamy repertuar klasyczny, natomiast ten wieczór będzie należał do muzycznych eksperymentatorów. Wszystko to za sprawą nadzwyczajnego koncertu odbywającego się w ramach Międzynarodowego Kursu Kompozytorskiego SYNTHETIS. To już kolejna edycja letniego kursu przeznaczonego dla studentów i młodych kompozytorów  organizowana w Domu Pracy Twórczej przez Fundację Ogrody Muzyczne. W tym roku wśród kadry profesorskiej znajdą się kompozytorka i śpiewaczka Agata Zubel, Stefan Prins, Ramon Lazkano, Marco Stroppa, Ewa Liebchen oraz Tadeusz Wielecki. Podczas indywidualnych konsultacji uznani muzycy pracują z młodymi artystami nad kompozycjami, rozwijają już istniejące pomysły oraz pracują nad nowymi rozwiązaniami.

W ramach tegorocznej edycji kursu w Nowym Domu Sztuki radziejowickiego pałacu wystąpią Agata Zubel oraz znany z XVII Konkursu Chopinowskiego Krzysztof Książek. W programie koncertu znajdą się utwory Karola Szymanowskiego, George’a Crumba, Luciano Berio oraz Samuela Barbera.

Serdecznie zapraszamy w sobotę, 22 lipca 2017 r., na godzinę siódmą wieczorem.

W trosce o Państwa komfort i bezpieczeństwo uprzejmie prosimy o mailowe potwierdzenie obecności na adres rezerwacje@palacradziejowice.pl, co umożliwi nam zarezerwowanie najlepszych dla Państwa miejsc. W odpowiedzi otrzymają Państwo potwierdzenie rezerwacji wraz z niezbędnymi szczegółami. Z uwagi na ograniczoną ich liczbę decydować będzie kolejność zgłoszeń.