Mistrzowski Kurs dla Młodych Wiolonczelistów prof. Tomasza Strahla

Polsko – chińskie kontakty muzyczne najczęściej kojarzą się z dziełem i osobą Fryderyka Chopina – artysty cieszącego się szczególną estymą w Kraju Środka. Tym razem odchodzimy nieco od tej utartej drogi kulturalnych kontaktów.

Przez cały tydzień w Radziejowicach odbywać się będą warsztaty mistrzowskie dla młodych muzyków z Chin, ale tym razem będą to młodzi adepci wiolonczeli, którzy będą kształcić się pod okiem znakomitego polskiego wirtuoza tego instrumentu Tomasza Strahla – profesora Uniwersytetu Muzycznego w Warszawie.

Swój kunszt i umiejętności młodzi adepci sztuki zaprezentują na koncercie, na który zapraszamy w najbliższy czwartek, 27 lipca, na godzinę ósmą wieczorem do Nowego Domu Sztuki. 

W trosce o Państwa komfort i bezpieczeństwo uprzejmie prosimy o mailowe potwierdzenie obecności na adres rezerwacje@palacradziejowice.pl, co umożliwi nam zarezerwowanie najlepszych dla Państwa miejsc. W odpowiedzi otrzymają Państwo potwierdzenie rezerwacji wraz z niezbędnymi szczegółami. Z uwagi na ograniczoną ich liczbę decydować będzie kolejność zgłoszeń.