Międzynarodowy Kurs Kompozytorski SYNTHETIS 2021

Mamy przyjemność poinformować, że od 23 lipca do 1 sierpnia 2021 roku w Domu Pracy Twórczej w Radziejowicach odbędzie się Międzynarodowy Kurs Kompozytorski SYNTHETIS 2021.
 
Zaproszenie do wygłoszenia wykładów i przeprowadzenia indywidualnych zajęć z uczestnikami tegorocznej edycji wydarzenia przyjęli światowej sławy kompozytorzy: Paweł Mykietyn oraz Ondřej Adámek. Kursanci będą mogli także odbyć indywidualne konsultacje z artystami-rezydentami – Michałem Górczyńskim (klarnet) oraz Robertem Żelazko (puzon).

Międzynarodowy Kurs Kompozytorski SYNTHETIS, którego dyrektorem artystycznym jest Zygmunt Krauze, stanowi reaktywację słynnych kursów kompozytorskich organizowanych w latach 80. i 90. przez Polskie Towarzystwo Muzyki Współczesnej.
Więcej informacji na stronie: www.synthetis.pl.

Warsztaty zostaną zwieńczone koncertem, na którym już 31 lipca o godzinie 19.30 w Nowym Domu Sztuki podopieczni zaprezentują nam efekty swojej pracy.

 

Uwaga: w wydarzeniu mogą wziąć udział jedynie osoby, które zgłosiły chęć uczestnictwa poprzez dedykowany adres e-mail: rezerwacje@palacradziejowice.pl bądź telefonicznie, dzwoniąc pod nr (+46) 857 71 75 lub 512 928 062 i otrzymały potwierdzenie.

Prosimy o zapoznanie się z Zasadami uczestnictwa w wydarzeniach artystycznych, które znajdują się na naszej stronie:
www.palacradziejowice.pl/zasady