Koncert uczestników międzynarodowego kursu Morningside Music Bridge

Serdecznie zapraszamy na koncert uczestników międzynarodowego kursu Morningside Music Bridge, który odbędzie się w środę, 25 lipca 2018 roku, o godzinie 19.00 w Nowym Domu Sztuki. Podczas „Koncertu Wschodzących Gwiazd” wystąpią młodzi, najbardziej utalentowani skrzypkowie, altowioliniści, wiolonczeliści oraz pianiści w wieku 12-18 lat.

Morningside Music Bridge jest programem edukacyjnym kanadyjskiej Calgary Philharmonic Orchestra. Kurs odbędzie się w dn. 4 lipca – 3 sierpnia 2018 roku na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie przy wsparciu i współpracy Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Wśród zaproszonej kadry są tak wybitni artyści, jak skrzypaczka Midori, pianista Krzysztof Jabłoński, altowiolista Atar Arad oraz wiolonczelista Laurence Lesser. Grono 63 uczestników pochodzi: Austrii, Kanady, Chin, Niemiec, Izraela, Palestyny, Polski, Korei Południowej, Tajwanu i USA. Wśród nich jest 20 skrzypków, 11 altowiolistów, 16 wiolonczelistów oraz 16 pianistów. Podczas koncertu w Radziejowicach będziemy mogli usłyszeć kilkoro najlepszych z nich, wybranych podczas trwania kursu. Bez wątpienia kurs otwiera drzwi do wielkiej, międzynarodowej kariery – wśród jego absolwentów są tak sławni muzycy, jak Yuja Wang i Jan Lisiecki (fortepian), Ning Feng, Nikki i Timothy Chooi (skrzypce), Arnold Choi (wiolonczela), oraz Teng Li (altówka). Radziejowice to zatem ostatni moment, aby podziwiać ich, zanim pochłoną ich największe i najsławniejsze sale koncertowe na świecie!

W trosce o Państwa komfort i bezpieczeństwo uprzejmie prosimy o mailowe potwierdzenie obecności na adres rezerwacje@palacradziejowice.pl, co umożliwi nam zarezerwowanie najlepszych dla Państwa miejsc. W odpowiedzi otrzymają Państwo potwierdzenie rezerwacji wraz z niezbędnymi szczegółami. Z uwagi na ograniczoną ich liczbę decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy w środę, 25 lipca o godzinie 19.00 do Nowego Domu Sztuki!