Koncert finałowy Międzynarodowego Letniego Kursu Kompozytorskiego SYNTHETIS

 foto: facebook.com/synthetiscourse/

Serdecznie zapraszamy w piątek, 26-ego lipca, o godzinie 20.00 do Nowego Domu Sztuki na niepowtarzalny koncert wieńczący Międzynarodowy Letni Kurs Kompozytorski SYNTHETIS.
Utwory uczestników, skomponowane podczas pobytu w Radziejowicach, wykonają artyści – rezydenci kursu: Aleksandra Demowska-Madejska (altówka) oraz Wojciech Psiuk (saksofon).

Międzynarodowy Letni Kurs Kompozytorski SYNTHETIS organizowany przez Fundację „Ogrody Muzyczne” i współfinansowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego przeznaczony jest dla studentów i młodych kompozytorów muzyki współczesnej. Międzynarodowa sława samego kursu oraz kadry, w tym opiekuna artystycznego Zygmunta Krauze, sprawia, że do Radziejowic ściągają artyści z całego świata: Australii, Meksyku, Japonii, Kanady, Chin, Izraela, Stanów Zjednoczonych oraz z Europy. Podczas indywidualnych konsultacji młodzi muzycy pracują nad nowymi kompozycjami, rozwijają już istniejące pomysły oraz pracują nad nowymi rozwiązaniami. Efektem ich wspólnej pracy w Domu Pracy Twórczej będzie koncert w Nowym Domu Sztuki. Wykładowcami tegorocznej edycji kursu są: Justė Janulytė, Toshio Hosokawa, Chaya Czernowin, Aleksandra Demowska-Madejska, Zygmunt Krauze, Wojciech Psiuk.

W trosce o Państwa komfort i bezpieczeństwo uprzejmie prosimy o mailowe potwierdzenie obecności na adres rezerwacje@palacradziejowice.pl, co umożliwi nam zarezerwowanie najlepszych dla Państwa miejsc. W odpowiedzi otrzymają Państwo potwierdzenie rezerwacji wraz z niezbędnymi szczegółami.

Do zobaczenia w Radziejowicach!