Koncert finałowy Międzynarodowego Kursu Kompozytorskiego SYNTHETIS

Radziejowicach zwykle przedstawiamy repertuar klasyczny, natomiast ten wieczór będzie należał do muzycznych eksperymentatorów. Wszystko to za sprawą trwającego od 17 lipca Międzynarodowego Kursu Kompozytorskiego SYNTHETIS. To już kolejna edycja letniego kursu przeznaczonego dla studentów i młodych kompozytorów  organizowana w Domu Pracy Twórczej przez Fundację Ogrody Muzyczne. W tym roku wśród kadry profesorskiej znajdują się Agata Zubel, Stefan Prins, Ramon Lazkano, Marco Stroppa, Ewa Liebchen oraz Tadeusz Wielecki. Podczas indywidualnych konsultacji uznani muzycy pracują z młodymi artystami nad kompozycjami, rozwijają już istniejące pomysły oraz pracują nad nowymi rozwiązaniami.

Zwieńczeniem tegorocznej edycji kursu będzie koncert finałowy, podczas którego na scenie Nowego Domu Sztuki radziejowickiego pałacu wystąpią Ewa Liebchen (flet) oraz Tadeusz Wielecki (kontrabas).

Serdecznie zapraszamy w piątek, 28 lipca 2017 r., na godzinę ósmą wieczorem.

W trosce o Państwa komfort i bezpieczeństwo uprzejmie prosimy o mailowe potwierdzenie obecności na adres rezerwacje@palacradziejowice.pl, co umożliwi nam zarezerwowanie najlepszych dla Państwa miejsc. W odpowiedzi otrzymają Państwo potwierdzenie rezerwacji wraz z niezbędnymi szczegółami. Z uwagi na ograniczoną ich liczbę decydować będzie kolejność zgłoszeń.