Koncert finałowy Międzynarodowego Kursu Kompozytorskiego SYNTHETIS 2018

Pałac w Radziejowicach serdecznie zaprasza w czwartek, 9 sierpnia 2018 r., o godzinie ósmej wieczorem na koncert wieńczący Międzynarodowy Kurs Kompozytorski SYNTHETIS 2018.

Warsztaty kompozytorskie SYNTHETIS, których dyrektorem artystycznym jest Zygmunt Krauze, stanowią reaktywację słynnych kursów kompozytorskich organizowanych w latach 80. i 90. przez Polskie Towarzystwo Muzyki Współczesnej. Trwający w Pałacu w Radziejowicach kurs kompozytorski jest organizowany przez Fundację Ogrody Muzyczne i uczestniczą w nim młodzi kompozytorzy z całego świata, którzy rozwijając swoje umiejętności dają próbkę swoich możliwości podczas koncertów organizowanych dla radziejowickiej publiczności.

Wykonawcami koncertu finałowego będą członkowie zespołu E-MEX:

Joachim Striepens – klarnety
Burkart Zeller – wiolonczela
Andreas Roth – puzon
Martin von der Heydt – fortepian

Wydarzenie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz z Funduszu Popierania Twórczości Stowarzyszenia Autorów ZAiKS.

W trosce o Państwa komfort i bezpieczeństwo uprzejmie prosimy o mailowe potwierdzenie obecności na adres rezerwacje@palacradziejowice.pl, co umożliwi nam zarezerwowanie najlepszych dla Państwa miejsc. W odpowiedzi otrzymają Państwo potwierdzenie rezerwacji wraz z niezbędnymi szczegółami. Z uwagi na ograniczoną ich liczbę decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Do zobaczenia w Nowym Domu Sztuki o ósmej wieczorem!