Kolędowanie w Pałacu

W sobotę, 12 grudnia w radziejowickim pałacu odbył się Uroczysty Wieczór Kolęd. Na estradzie Nowego Domu Sztuki publiczność podziwiała solistów, chór, balet oraz Orkiestrę Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego.

Od kilku lat, tradycyjnie w okresie okołobożonarodzeniowym, Pałac w Radziejowicach zaprasza publiczność do wspólnego kolędowania z Reprezentacyjnym Zespołem Artystycznym Wojska Polskiego. Zespół na dobre podbił serca słuchaczy i z niesłabnącym powodzeniem przyciąga coraz szersze grono odbiorców, a jego występy cieszą się ogromnym powodzeniem i popularnością wśród radziejowickiej publiczności.

Zespół Artystyczny Wojska Polskiego działa od ponad 70-ciu lat i z rozmachem ukazuje bogactwo kultury narodowej odwołując się do wielkiej tradycji narodowo-patriotycznej. Z Zespołem, który ma na swoim koncie wiele nagrań fonograficznych, współpracują uznani artyści – muzycy, śpiewacy, tancerze i aktorzy. W skład Zespołu wchodzą: orkiestra koncertowa, orkiestra symfoniczna, chór, balet oraz soliści.

W sobotę publiczność usłyszała najbardziej znane kolędy i pastorałki, powszechnie śpiewane przy wigilijnym stole oraz współczesne bożonarodzeniowe przeboje

 

 

Default Gallery Type Template

This is the default gallery type template, located in:
/home/info-net/ftp/clean/radziejowice/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_gallery_display/templates/index.php.

If you're seeing this, it's because the gallery type you selected has not provided a template of it's own.