ALCHEMIK ORCHESTRA LIVE SESSION

Pałac w Radziejowicach serdecznie zaprasza w sobotę, 27 października, o godzinie siódmej wieczorem do Nowego Domu Sztuki na koncert ALCHEMIK ORCHESTRA LIVE SESSION w wykonaniu World Orchestry Grzecha Piotrowskiego. W programie utwory z płyty ” Live in Gdańsk” i „World Orchestra” oraz fragmenty „Symfonii STU”.

W ostatni weekend października w Domu Pracy Twórczej w Radziejowicach odbędą się  warsztaty muzyczne World Orchestry Grzecha Piotrowskiego. Tematem warsztatów będzie łączenie korzeni muzyki świata z orkiestrą symfoniczną, jazzem, folklorem i muzyką filmową.  Efekt pracy artystów będzie można usłyszeć podczas wyjątkowego sobotniego koncertu, w trakcie którego wystąpią muzycy i soliści World Orchestra z Polski, Jemenu, Syrii, Mołdawii, Rosji, Cabo Verde, Niemiec i Indii.

World Orchestra Grzecha Piotrowskiego wymyka się z ram i standardów. To muzyczna podróż pełna przestrzeni, subtelnych emocji i magii. Jej muzyka jest opisywana przez krytyków i słuchaczy jako język duszy, który podświadomie wszyscy znamy, którego piękno jest w stanie poruszyć każdego, niezależnie od wieku, wyznawanej religii, kontynentu czy majętności. Jest to podróż do korzeni muzyki. Do muzyki świata, prastarej improwizacji z czasów, w których nie było zapisu nutowego, a wielopokoleniowe tradycje muzyczne były przekazywane z ojca na syna.

W trosce o Państwa komfort i bezpieczeństwo uprzejmie prosimy o mailowe potwierdzenie obecności na adres rezerwacje@palacradziejowice.pl, co umożliwi nam zarezerwowanie najlepszych dla Państwa miejsc. W odpowiedzi otrzymają Państwo potwierdzenie rezerwacji wraz z niezbędnymi szczegółami. Informacja ta przesłana zostanie na kilka dni przed koncertem. Z uwagi na ograniczoną ich liczbę decydować będzie kolejność zgłoszeń.
Czekamy na Państwa w Nowym Domu Sztuki!