Wieczór artystyczny – prezentacja książki Spotkania w pałacu

Znani aktorzy, wybitni soliści, słynni dyrygenci, malarze, rzeźbiarze czyli po prostu bywalcy i goście Radziejowic… tym razem nie śpiewają, nie dyrygują, nie grają… ale rozmawiają. Dziennikarz Gabriel Michalik przeprowadził cykl rozmów z artystami odwiedzającymi Radziejowice, tu szukającymi inspiracji, ciszy i spokoju potrzebnych do pracy. Twórcy dzielą się swoim przemyśleniami na temat sztuki, życia, jak też fascynującej wszystkich atmosfery Radziejowic powodującej, iż wracają tu często i chętnie. Wśród rozmówców spotkamy panie: wielka gwiazdę światowych scen operowych Teresę Żylis-Garę, malarkę Hannę Bakułę, aktorki Ewę Wiśniewską i Joannę Szczepkowską. Rozmówcami są także nestorzy polskiej sztuki Gustaw Zemła i Józef Wilkoń, ulubienic publiczności Bohdan Łazuka, znakomity znawca języka polskiego Jarzy Bralczyk, mistrz sceny Andrzej Seweryn i wielu innych, których nie sposób wymienić.
Po raz pierwszy kupić będzie można „Spotkania w pałacu” w cenie promocyjnej, już w najbliższą sobotę. Wieczór artystyczny poprowadzi Jerzy Kisielewski, Janusz Olejniczak zagra wybrane przez siebie utwory fortepianowe a Jarosław Gajewski przeczyta fragmenty rozmów zamieszczonych w tomie. A ponieważ zbliża się 220 rocznica urodzin Adama Mickiewicza usłyszymy także i fragmenty jego utworów.
Nie trzeba chyba dodawać, ze wszyscy trzej Panowie J: Jerzy, Janusz i Jarosław znaleźli się w gronie rozmówców, a w tej sytuacji łowcy autografów mile widziani!

Zapraszamy, sobota, 22 grudnia 2018, godzina siódma wieczorem.

W trosce o Państwa komfort i bezpieczeństwo uprzejmie prosimy o mailowe potwierdzenie obecności na adres rezerwacje@palacradziejowice.pl, co umożliwi nam zarezerwowanie najlepszych dla Państwa miejsc. W odpowiedzi otrzymają Państwo potwierdzenie rezerwacji wraz z niezbędnymi szczegółami. Informacja ta przesłana zostanie na kilka dni przed wydarzeniem. Z uwagi na ograniczoną ich liczbę decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Do zobaczenia w Radziejowicach!