Kolędowanie w radziejowickim pałacu

dsc_0252Od kilku lat, tradycyjnie w okresie okołobożonarodzeniowym, Pałac w Radziejowicach zaprasza publiczność do wspólnego kolędowania z Reprezentacyjnym Zespołem Artystycznym Wojska Polskiego. Zespół na dobre podbił serca słuchaczy i z niesłabnącym powodzeniem przyciąga coraz szersze grono odbiorców, a jego występy cieszą się ogromnym powodzeniem i popularnością wśród radziejowickiej publiczności.
Zespół Artystyczny Wojska Polskiego działa od ponad 70-ciu lat i z rozmachem ukazuje bogactwo kultury narodowej odwołując się do wielkiej tradycji narodowo-patriotycznej. Z Zespołem, który ma na swoim koncie wiele nagrań fonograficznych, współpracują uznani artyści – muzycy, śpiewacy, tancerze i aktorzy. W skład Zespołu wchodzą: orkiestra koncertowa, orkiestra symfoniczna, chór, balet oraz soliści.
Podczas koncertu usłyszymy najbardziej znane kolędy i pastorałki, powszechnie śpiewane przy wigilijnym stole oraz współczesne bożonarodzeniowe przeboje. 
To wspaniałe wydarzenie doskonale rozpocznie okres przygotowań do Bożego Narodzenia.
Serdecznie zapraszamy do Nowego Domu Sztuki Pałacu w Radziejowicach w piątek, 9 grudnia, o godzinie siódmej wieczorem.

Dziękujemy za Państwa zgłoszenia obecności na piątkowy koncert. Ilość dostępnych miejsc została wyczerpana. Potwierdzenia rezerwacji zostaną przesłane na adresy mailowe, z których otrzymaliśmy Państwa zgłoszenia.
Jednocześnie informujemy, że w trosce o Państwa komfort i bezpieczeństwo wstęp na koncert jest możliwy tylko i wyłącznie dla osób posiadających potwierdzenie rezerwacji z przydzielonym miejscem.

 

Do zobaczenia na koncercie.